ЭКСПОРТЫГ ДЭМЖИХ ТӨСӨЛ
EXPORT DEVELOPMENT PROJECT

Төслийн зорилго

Монгол Улсын Засгийн газар, Олон Улсын Хөгжлийн Ассоциаци (ОУХА)-ын хооронд байгуулсан Санхүүжилтийн хэлэлцээрийн дагуу 14,300,000 Зээлжих Тусгай Эрх (ЗТЭ)-тэй тэнцэх хөнгөлөлттэй зээлийн төсөл нь уул уурхайн бус салбарын жижиг, дунд үйлдвэр эрхлэгчдийн экспортын чадавхыг бэхжүүлэх болон экспортын зах зээлд нэвтрэх боломжийг өргөжүүлэх зорилготой.

Төслийн бүтэц, зохион байгуулалт

Project Implementation Unit

Batmunkh.D Project Coordinator Email:dbatmunkh@edp.mn Phone:70110587
Tsolmon.Z Monitoring and Evaluation Specialist Email:monitoring@edp.mn Phone:70110582
Khaliun.M Procurement Specialist Email:procurement@edp.mn Phone:70110582
Munkhtsetseg.G Assistant Procurement Specialist Email:munkhtsetseg@sffs.mn Phone:70110582
Undarmaa.B Finance Specialist Email:finance@edp.mn Phone:70110582
Batbuyant.J Finance Specialist Email:finance@sffs.mn Phone:70110582
Bayarkhuu.T Project Assistant Email:info@edp.mn Phone:70110582

Training and Research

Enkhtuvshin.A Training Coordinating Consultant Email:training@edp.mn Phone:70130582

Matching Grant Facility

... Matching Grant Facility Coordinator Phone:70130582
Nyamsuren.B Business Development Analyst Email:nyamsuren@edp.mn Phone:70130582
Delgermaa.Sh Business Development Analyst Email:delgermaa@edp.mn Phone:70130582
Tsogbayar.E Business Development Analyst Email:tsogbayar@edp.mn Phone:70130582
Nyamjargal.B Administration Assistant Email:nyamjargal@edp.mn Phone:70130582